Hakkımızda

Hakkımızda

KALE Mühendislik

Firmamız Mekanik Tesisat sektöründeki 15 yılı aşkın deneyim ve bilgi birikiminin neticesinde 2012 yılında İzmir’de kurulmuş olup, Isıtma ve Soğutma Sistemleri, Havalandırma, Mekanik Tesisat, Bireysel ve Endüstriyel projeler ile sektörde yerini almaktadır.

Tüm projelerimizde müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, müşteriye özel çözümler sunarak ve tasarımlarında çevre bilinci ile hareket ederek en doğru sistemi taahhüt etmeyi firma kültürü olarak benimsemekteyiz.

İş prensibimiz gereği titizlik, doğru tasarım, yenilikçi ve kaliteli ürün sunarak, heyecanlı çalışan kadromuz ile gelişime açık ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunmayı ilke edinmekteyiz.

En Değerli Yatırımımız Müşterilerimizin Memnuniyetidir...

Başarılarımızın ardında yatan sır işini heyecanla yapan bir ekip ve mutlu müşterilerdir.

GÜVEN

Söz verdiğimiz zamanda söz verdiğimiz yerdeyiz bu özelliğimiz sayesinde müşterilerimizin hep takdiri kazandık. En büyük takdir ise müşterilerimizin bize referans olurken bu özelliğimizi ön plana çıkarmış olmasıdır.

KALİTE

Kaliteli ürünü uygun fiyata kullanmak için çaba sarf ediyoruz, çünkü müşterilerimiz için kurduğumuz sistemlerin standart garanti sürelerinin çok daha üstünde sürelerde sorunsuz şekilde kullanılmasını istiyoruz.

TASARIM

Doğru ihtiyaca doğru çözüm için ince hesaplamalar yapıyoruz. Aldığımız her işi ilk işimizdeki heyecanla ele alıyor, önce planlamasını yapıyor sonra uygulamasına geçiyoruz, böylece hata oranımızı minimize ederken müşteri memnuniyetini maksimize ediyoruz.

İŞÇİLİK

Mükemmeliyetçilik prensibi ile uygulama yapıyoruz, uygulama yapan ekiplerimiz konularındaki uzmanlıklarının yanında uygulama esnasındaki çalışmalarını da temiz ve titiz şekilde yürütmeyi kendilerine prensip edinmişlerdir.